Koupili jste někdo od katarských aerolinek let do Thajska z Budapesti za 9990,-???? Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk .

[QR] Qatar Airways

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

pekne, Maledivy a Thajsko v C za cca 1300€/os neznie zle smiley

len skoda ze k destinaciam Durban a Johannesburg nedali aj Cape Town smiley ( uz by som mal vitaza )

0 Citovat

Zdravíčko,

mám tu tip na letenky z Budapešti s Qatar Airways, dnes mi to přišlo mailem. Moc jsem to nezkoumal, ale ceny vypadají hezky.

http://www.qatarairways.com/hu/en/offers/special-offer.page?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_campaign=qatar_201702_3

0 Citovat

este doplnim,ze na letenky kupene v najlacnejsom tarife "PROMO", ( book. class "O,T") nie je mozne urobit upgrade do C !

0 Citovat

ano, za QMiles je mozne vystavit award letenku na inu osobu , potom je to len otazka dostatocneho poctu mil na ucte, ci sa kupi letenka do Y, resp C,
orientacne spiatocna award letenka z EU do JV asie je za cca 70tis. QMiles a poplatky cca 90eur, to zalezi od destinacie...
( ak by ste mali PLATINUM status,tak mate este zlavu 5% z QMiles pri nakupu award letenky)

doporucujem si pozriet kalkulacku: http://www.qatarairways.com/PrivilegeCl ... lator.page
tam je vidiet , za kolko QMiles je award letenka resp upgrade...
p.s je lepsie si zaplatit upgrade do C pre obidva segmenty cez Dohu, ako jeden segment,
tj. napr. upgrade obidvoch segmentov sucasne VIE-DOH-HKG je lacnejsi, ked sa to urobi sucasne,ake ked si clovek zaplati upgrade jedneho segmentu
napr DOH-HKG a potom za par dni si to rozmysli a chce este dokupit upgrade VIE-DOH.
konkretne upgrade letenky one way: VIE-DOH-HKG je za 60tis QMiles a samostatny upgrade jednoho segmentu DOH-HKG je za 42tis QMiles...

miro | http://flightdiary.net/miro_just

0 Citovat

Je možné za Qmiles koupit letenku pro někoho jiného nebo případně udělat upgrade někomu jinému?

0 Citovat

Dakujem pani za vase informacie, budem sa na to musiet v klude pozriet vecer po praci ci sa to neda nejako rozumne upgradnut za mile uz pocas bookingu alebo potom v manage booking. V Emirates to problem nie je, tam to maju prehladne uvedene za kolko sa da co upgradnut ( problem vsak je ze v Emirates mi zostalo nejakych 8000 mil, tak zato si mozem v duty free akurat klucenku zamenit smiley )

Koncom marca mam letiet na Taiwan a odlet chcem z VIE alebo BUD a nic v rozumnych cenach tam aktualne nevidim ( teda az na cenu pod 500e s roznymi cinskymi aerolinkami s dvoma prestupmi do coho sa mi moc nechce ). Takze zatial pozeram v Y bud Emirates s jednym prestupom v DXB ( tam ma vsak odradza takmer 6hod na letisku ), alebo teda vyuzit Qatar s dvoma kratkymi prestupmi v DOH a HKG ( a pokusit sa upgrade za mile z Y do C aspon na jeden smer cesty )

kickass1, mne dva roky dozadu ked som sa pytal prave na Taiwane na letisku pred letom na mozny upgrade z Y do C ponukol Emirates na segment TPE-DXB upgrade z Y do F za cca 700€

ps : miro776, diky moc, vecer to pozriem + este by som sa ta rad opytal ci nemas prehlad kolko cca mil chcu za upgrade jedneho segmentu z letenky?

0 Citovat

na webu QR je mozne urobit ziadost o online upgrade za QMiles/QCredits v My Dashboard , konkretne v Book Award / Redeem with Qmiles je zalozka UPGRADE, zadas tam PNR a vyberies konkretne segmenty z letenky....

0 Citovat

Casto se stava ze ne, pripadne to jde az po online checkinu.. Protoze jakmile to mas koupene pres OTA nebo TA, tak je manage reservation zamcene pro tvoji agenturu a odemyka se az v momente checkinu..

0 Citovat

Umí BA upgradnout i let koupený přes OTA? Mám s tím problém.

0 Citovat

Upgrady na letisti jsou za cashe obvykle - nevim o tom. ze by slo za body.. Pripadne se muzes (pokud mas status) prihlasit o upgrade zadara a pokud je misto, je velka sance ze ho dostanes - cim vyssi status tim lepsi..

Jinak kdyz sem naposledy letel EK businessem tak na prepazce nabizeli upgrade do 1st - za smesnych 1000USD za jeden leg PRG - DXB smiley

0 Citovat

Za Quatar nemuzu slouzit - nicmene u BA delam upgrady standardne pres britishairways.com v manage my reservation.. smiley U Emirates to same - pres manage reservation na webu..

0 Citovat

Posledu dobu som na pracovne cesty hlavne do Azie zacal dost uprednostnovat Qatar pred Emirates a aj vdaka im promo akciam v biznis triede som akosi rychlo nazbieral mnozstvo bodov a zlaty status. Otazka teraz znie ci sa daju nazbierane mile zamenit za upgrade z economy do biznis a ako a kde to pripadne upgradnut ( lebo v rychlosti som pozrel ich web a jediny upgrade co som tam nasiel je spominany upgrade na letisku ). Dakujem vam vsetkym za pripadnu radu.

0 Citovat

A jaký je smysl Tvé odpovědi na víc než měsíc starý příspěvek? Ve kterým navíc píšu "až na čestné výjimky" - což znamená, že jsem si vědom toho, že některé aerolinky vouchery dávají a dokonce i které.

0 Citovat

do upper deck A380 jsme se taky dostali. pravdou je, že to nešlo rezervovat online (snad jen s vyšším statusem), ale pak se vyplatí standardní check-in, ke kterému jsme nezamýšleně přišli vcelku brzy a až v letadle zjistili, že sedíme nahoře. doporučuju sedačky uprostřed (na čtyrce) v exit row, je tam spousta místa a nevadí tam ty vrata od exitu (samozřejmě je třeba oželet okénko).

0 Citovat

Opravdu B787 neni zadny zazrak. Mista mezi sedackama min jak v A350. A hlavne nechapu, proc musi byt narvane krabice s elektronikou pro IFE pod sedackama. Treba u ty u okynka to spolu s konstrukci sedacky ubira dobrych 40% mista na nohy. Jedina vychytavka co se mi libila je zatmavovani oken tekutymi krystaly. Zkusenost s horni palubou A380 mam jen u MH a celkem dobrou. Na boarding nas poslali na letisti do horniho patra s businesem, takze zadna tlacenka jak v prizemi. Vyhodou je razeni 242. Kazda sedacka u okynka mela pod oknem zaviraci prihradku treba na piti.

0 Citovat

Nene XO v economy...možná to byla jen náhoda

Mam dojem, že to bylo gva-doh

Pamatuji si to právě podle té atypické flašky

- OK, tak se opravuji: standartem to tam jak jsem si myslel až do ted tedy neni smiley

0 Citovat

U Qataru mam nalietanych 70 segmentov a subjektivne z celej qatarskej flotily je pre mna ich B787 v economy najmenej pohodlna (mam vysku 183cm)
V nedelu som letel v economy segment HKG-DOH a 8hod let bol pre mna v B787 utrpenie, omnoho prijemnejsia je A350,alebo horna paluba A380,
alebo stara konfiguracia 3+3+3 v B777 je fajn,ale to bude za chvilu minulost...

http://my.flightmemory.com/miro776

0 Citovat

Osobně jsem nikdy s Qatar neletěl, ale taky mi přijde hodně divný, že by měla klasická aerolinka na long-haul míň místa než má FR smiley

0 Citovat

Většinou je seat pitch 29/30", u Qataru má B787 31"...

Co navíc koukám, u QR na letech do BKK lze zvolit upper deck i v Eco, má někdo zkušenost?

0 Citovat

To je případ o případu, já s nimi mám v podstatě třeba zase jen pozitivní zkušenosti, včetně na jednom letu ten nej personál v economy, co jsem zažil.

0 Citovat

Ta nabídka v Economy není špatná. Bohužel se člověk musí o všechno hlásit, nikdo průběžně nechodí a personál jsem měl na všech letech poměrně protivný, navíc neudělá vůbec nic.

0 Citovat

Ono přání je kolikrát otcem myšlenky smiley

0 Citovat

hmm, no neviem, ale XO v normal economy? sak to je flasa cez 100e

co som letel tak tam bolo ako pisal eremi na vyber viacero typov palenky, ale vsetko v podstate tie zakladne rady, takze hennessy VS, Johny walker red label, beefeater gin atd

0 Citovat

ted nevim jestli gva - doh nebo doh-dps ale v economy normálně hennessy xo plus

0 Citovat

Zrovna QR má i v Y dost slušnou nabídku - pivo, víno, whisky, gin, vodku, koňak, dřív měli dokonce i šampaňské, teď nevím. Takže žádnej strach smiley

0